Możemy pomóc ofiarom w wyniku wichury na Kaszubach

W wyniku huraganu który przeszedl nad naszym regionem wiele ludzi straciło dorobek swojego życia ,setki  hektarów lasów powalonych przestalo istnieć . Przeminie wiele lat nim urosną nowe drzewa ale cóż taka jest natura .

Możemy mówić o dużym szczęściu , że nas Rotmankowiczów ta tragedia nie sięgnęła na wielu portalach społecznościowych jest sporo osób które w jakiś sposób zachęcają do pomocy , ja chciałbym zachecić Państwa aby w jakiś sposób rownież ,udzielić wsparcia i zrobić coś dla innych

tu wpis z Facebooka :

Apeluję do Waszych dobrych serc!
Do piątku prowadzimy zbiórkę rzeczy dla poszkodowanych w nawałnicy w Borach Tucholskich. Potrzebne są artykuły szkolne dla dzieci, rękawice robocze, grabie, worki na śmieci, części do pilarek, zwłaszcza łańcuchy, taczki, naczynia jednorazowe, środki czystości… Rzeczy można przywozić do radnej Krystyny Białek na ul. Starogardzką 4 w Borkowie (vis a vis Brokera za zakazem ruchu) lub skontaktować się ze mną w celu odebrania darów 516 065 661. Można też zrobić przelew 06 2030 0045 1110 0000 0306 9950 Stowarzyszenie Traugutt.org., ul. I. Paderewskiego 8a, 83-000 Pruszcz Gdański. Konieczny dopisek “Pomoc dla ofiar wichury w Rytlu”. A my zakupimy to co na daną chwilę będzie potrzebne. Wyjeżdżamy w sobotę o 8.00 spod Tesco w Pruszczu Gdańskim. Chętnych do wyjazdu całodniowego do ewentualne pomocy prosimy o kontakt z Karol Kardasiński – Radny Gminy Pruszcz Gdański – Radny Gminy Pruszcz Gdański 503 550 820.
Weronika Chmielowiec radna Gminy Pruszcz Gdański

0