Sobota u św Faustyny

Zapraszam na ciekawe zajęcia, które odbywają się w salce przy kościele w Rotmance.

W najbliższym  programie:

Spotkania z pasją” – ikony

Dnia 25 marca o godzinie 16.00 w kawiarence parafialnej przy kościele w Rotmance odbędzie się spotkanie pt. „Ikona duszą pisana”. Poprowadzi je Pani Katarzyna Jacyno-Onuszkiewicz, ikonograf. Serdecznie zapraszamy!

Wielkanocne zamyślenie” – koncert

26 marca po każdej mszy świętej w kościele w Rotmance odbędzie się koncert pt. „Wielkanocne zamyślenie z zespołem Gaudete”. W czasie koncertu zbierane będą środki na instrumenty muzyczne dla zespołu.

Warsztaty „Kolorowe pisanki, girlandy, przytulanki…”

1 kwietnia o godzinie 15.00 serdecznie zapraszamy na warsztaty rodzinne z cyklu Sobota u Świętej Faustyny pt. „Kolorowe pisanki, girlandy, przytulanki…”. Spotkanie, podczas którego przygotujemy ozdoby wielkanocne i zajączki-przytulanki poprowadzi Pani Małgorzata Erdanowska.

Kiermasz ozdób wielkanocnych

2 kwietnia po każdej mszy świętej można będzie nabyć ozdoby wielkanocne wykonane przez członków zespołu Gaudete. Dochód ze sprzedaży ozdób przeznaczony zostanie na instrumenty dla zespołu.

Chcesz wiedzieć więcej zapraszam na stronę: http://www.pryczkowski.pl/faustyna

0

Spotkanie z Komendantem Straży Gminnej

Dnia 16 marca o godz 18 w szkole w Rotmance odbędzie spotkanie warsztaty dotyczące bezpieczeństwa w naszym otoczeniu z Panem Tomaszem  Grabowskim komendantem Straży Gminnej  .Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Rotmanki 

0

Spacer ”Kijkowy” z seniorami

Dnia 11 .03 odbył się pierwszy spacer seniorów z kijkami do nordic walking  który prowadził ulicami Kasztanowa Sosnowa do ścieżki edukacyjnej po lesie potem do Raciborskiego  lasem do ul Leśnej i zakończone w parku Rotmana  .

Podczas spaceru opowiadaliśmy historie i ciekawostki  związane z Rotmanką  i choć było chłodno pogoda ducha ,widoki i humor dopisały  .

W  najbliższym czasie planujemy kolejne wyjście z kijkami jeśli jesteś zainteresowany/ana  zapraszamy na spotkania w każdy czwartek o godz 18 w szkole  w Rotmance

Widok na Straszyn
0

Dzień Kobiet 8 marca

Dla wszystkich Pań najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet spełnienia marzeń tych małych i dużych zdrówka oraz wszelkiej pomyślności .

0

Zapraszamy na Koncert

Zespół sąsiedzi 

Zapraszamy na koncert w Zespole Szkół  w Rotmance  dnia 09.03 .2017 tj.czwartek o godz 18 . W programie muzyczka rozrywkowa kawa ,herbatka i ciasteczko  . Będzie miło i przyjemnie . Wstęp bezpłatny

0

Szukamy wiosny

Dzisiejszy spacer Ścieżkami Edukacyjnymi po parkach leśnych w Rotmance sprawia dużo radości mimo lekko pochmurnej pogody warto wyjść z domu by złapać odrobinę świeżego powietrza i rozprostować kości . Można zaobserwować jak wszystko powoli budzi się po zimie i z ziemi przebijają się przebiśniegi.

0